(De)conventioneren in 2025: reageer ten laatste 26/03/2025!

>> Download hier de RIZIV omzendbrief aan de vroedvrouwen 01/2025

De nieuwe overeenkomst voor vroedvrouwen 2025-2026 werd op 21 februari 2025 gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.

Alle vroedvrouwen ontvingen een e-mail van het RIZIV waarin verwezen wordt naar de omzendbrief met betrekking tot de Overeenkomsttekst V/25 die in je eHealthBox en op het ProGezondheid-portaal geplaatst is. In de omzendbrief wordt toegelicht welke stappen je dient te ondernemen om al dan niet toe te treden tot de nieuwe overeenkomst.

BELANGRIJK! Aangezien er nu een nieuwe overeenkomst van kracht is, dien je TEN LAATSTE 26/03/2025 je conventiestatus online te registreren via het ProGezondheid-portaal als je:

  • momenteel geconventioneerd bent maar wenst te deconventioneren
  • momenteel gedeconventioneerd bent en deze status wil behouden.

Elke vroedvrouw die niet ten laatste 26/03/2025 geregistreerd heeft dat ze weigert toe te treden tot de overeenkomst, zal beschouwd worden als ‘geconventioneerd’, ook als ze momenteel gedeconventioneerd is!
Aanpassingen ná 26/03/2025 worden NIET aanvaard.

 

In de omzendbrief lees je stap voor stap hoe je je conventiestatus kan aanpassen in het ProGezondheid-portaal.

Ben je momenteel geconventioneerd en wens je geconventioneerd te blijven? Dan hoef je niets te doen.

Heb je nog vragen over de RIZIV conventie 2025?
Schrijf je in voor de online infosessie die we organiseren op woensdag 26/02/2025 om 20u.
De opname wordt nadien voor iedereen ter beschikking gesteld op onze website.